Od 15 lat dla Was
sklep internetowy budohurt24.pl
<< POPRZEDNIE
NASTĘPNE >>
Elewacyjny kamień dekoracyjny Incana
Kamień ozdobny na zewnątrz i do wnętrz.

Dobrą markę jest w stanie zapewnić tylko dobry produkt. Najlepsze komponenty, innowacyjność, bogate i ciekawe wzornictwo tworzą jakość, wyznaczającą standardy obowiązujące w branży. Systemy dekoracyjne INCANA zdobią ściany elewacyjne budynków lub stanowią element dekoracji wnętrz takich jak: kuchnia, łazienka, salon czy przedpokój. Są od lat doceniane przez klientów w całej Europie, a najistotniejszą cechą wyróżniającą jest naturalny wygląd.

Szukasz inspiracji? Potrzebujesz pomysłu na nietuzinkową aranżacje wnętrza? Producent kamienia elewacyjnego serdecznie zachęca do wykorzystania niezwykłego potencjału oferowanego przez płytki dekoracyjne.

[czytaj więcej]

Kamień ozdobny Incana
Farba o efekcie rustykalnym.

Farba o efekcie rustykalnym Francesco GUARDI to produkt, który dzięki charakterystycznym białym i czarnym cząsteczkom pozwala otrzymać efekt rustykalny, trójwymiarowy. Dodatkowo zawartość srebrnego pudru sprawia, iż pod odpowiednim kątem padania światła malowane powierzchnię będą dyskretnie się mienić. Farba w szczególności polecana do wymalowań pomieszczeń takich jak: kuchnia, przedpokój, pokój dzienny, pokój dziecięcy oraz pokoje hotelowe i restauracje ponieważ wyróżnia go doskonałe maskowanie niedoskonałości i zabrudzeń na ścianach. Produkt dostępny jest w bazie ecrue do barwienia według kolorystyki Francesco GUARDI Collezione.

Francesco GUARDI farba o efekcie rustykalnym
Francesco Guardi, farba o efekcie rustykalnym
Francesco Guardi, farba o efekcie aksamitu
Francesco GUARDI farba o efekcie aksamitu
Farba o efekcie aksamitu.

Farba o efekcie aksamitu Francesco GUARDI to wykończenie do produktów linii dekoracyjnej do wnętrz, które pozwala otrzymać efekty kolorystyczne i wrażenia dotykowe podobne do tych, jakimi charakteryzowały się antyczne materiały obiciowe w Damaszku. Efekty możliwe do osiągnięcia przy zastosowaniu różnorodnych narzędzi i technik aplikacji przywracają pomieszczeniom komfort mieszkaniowy i współgrają z aktualnymi tendencjami architektury wnętrz. Farba w szczególności polecana do wymalowań pomieszczeń takich jak sypialnia, pokój dzienny czy pomieszczenie biurowe. Dostępny w bazie perłowej do barwienia według kolorystyki Francesco Guardi Collezione.

Tynk Trawertyn Francesco Guardi.

Tynk Trawertyn Francesco GUARDI to ekskluzywne pokrycie dekoracyjne doskonale imitujące powierzchnie naturalnego trawertynu z charakterystyczną dla niego strukturą. Produkowany jest na bazie sezonowanego żwirku wapiennego i ściśle wyselekcjonowanych ziaren. Produkt polecany jest szczególnie do dekoracji powierzchni ściennych oraz innych elementów architektonicznych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dostępny jest w postaci masy gotowej do użycia nie wymagającej mieszania z wodą. Możliwe jest barwienie produktu w masie jak również wybarwiania farbą lazurującą. Produkt daje możliwość uzyskania także innych efektów dekoracyjnych, na przykład efekt betonu.

Francesco GUARDI Trawertyn
tynk imitujący drewno
Fakro markiza do okien pionowych
Fakro markiza do okien
Markizy Fakro do okien pionowych - skuteczna ochrona przed upałem.

Markiza stanowi optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym. Są powszechnie stosowane do okien dachowych, a dzięki swoim zaletom coraz częściej znajdują zastosowanie także dla okien pionowych usytuowanych od strony południowej.

W odróżnieniu od rolet wewnętrznych markiza absorbuje promienie słoneczne już przed szybą, nie dopuszcza energii słonecznej do wnętrza i dzięki temu chroni pomieszczenie przed ciepłem do ośmiu razy skuteczniej w porównaniu z osłonami wewnętrznymi. W praktyce podczas upałów może to oznaczać spadek temperatury w pomieszczeniu nawet do 10 stopni. Dodatkowo zapewniają poczucie prywatności i pełnią funkcję moskitiery chroniąc pomieszczenie przed owadami.

<< POPRZEDNIE
NASTĘPNE >>

Kontakt

BUDOHURT
Materiały Budowlane
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
budohurt@budohurt.pl

infolinia 801 011 101
tel. (32) 730 33 33
tel. (32) 209 04 57

Zapraszamy

pon. - pt. 6:30 - 18:00
sobota 7:00 - 13:00

Requests in English
Anfragen auf Deutsch
dominika@budohurt.pl
+48 693 288 511