Od 15 lat dla Was
sklep internetowy budohurt24.pl
<< POPRZEDNIE
NASTĘPNE >>
Nowoczesny design ceni naturalne materiały.

Najnowsze trendy architektoniczne w projektowaniu domów często czerpią inspirację z piękna naturalnych materiałów. Wykorzystują drewno, kamień oraz metal, czyniąc z nich dominujące lub dopełniające elementy elewacji. Nowoczesne podejście oraz świadomość tych trendów pozwoliły stworzyć unikalną linię tynków i farb elewacyjnych Ceresit VISAGE. Jest ona odpowiedzią na rosnące oczekiwania projektantów o artystycznym zacięciu poszukujących niebanalnych materiałów. Produkt idealnie wpisuje się we współczesne trendy projektowania domów, z jednej strony ceniące minimalizm i prostotę, z drugiej pełne śmiałych eksperymentów i nowatorskich, niepowtarzalnych pomysłów.

[czytaj więcej]

Ceresit Visage tynko o efekcie drewna
Ceresit Visage
tynk imitujący drewno
Bolix 10 lat gwarancji
Tynk jak drewno.

W jaki sposób uzyskać elewację, która wyglądem przywołuje efekt drewnianych desek i bali? Atrakcyjne elementy drewniane w kompozycji z tynkami można uzyskać stosując jeden rodzaj materiału - zaprawę tynkarską Dryvit Wood. Dzięki chronionemu licencją rozwiązaniu otrzymujemy atrakcyjny wygląd, unikamy konieczności skomplikowanej konserwacji drewna, zwiększamy trwałość fasady na działanie czynników atmosferycznych. Dryvit Wood może również zastosować jako materiał wykończeniowy elewacji o wyglądzie domu z bali. W zależności od gustu można korzystać z różnych rozwiązań kolorystycznych.

[czytaj więcej]

10 lat gwarancji na docieplenie?
Czy to możliwe?

Teraz tak! Nowatorski na rynku, 10-letni okres gwarancji na systemy ociepleń to najnowszy projekt firmy Bolix. Najnowszy lecz poprzedzony wnikliwymi badaniami. Czemu służy? Program "10 lat gwarancji" skierowany jest do odbiorców planujących inwestycje w trwałą termoizolację domu i jak dotąd jest to jedyna propozycja na rynku z tak długim okresem gwarancji bez dodatkowych warunków. Obejmuje jeden z trzech kompletnych zestawów ociepleniowych: silikonowy, krzemianowy oraz mineralny. Komponenty każdego z nich tworzą trwałą, spójną całość.

[czytaj więcej]

Bolix 10 lat gwarancji
Bolix 10 lat gwarancji
<< POPRZEDNIE
NASTĘPNE >>

Kontakt

BUDOHURT
Materiały Budowlane
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
budohurt@budohurt.pl

infolinia 801 011 101
tel. (32) 730 33 33
tel. (32) 209 04 57

Zapraszamy

pon. - pt. 6:30 - 18:00
sobota 7:00 - 13:00

Requests in English
Anfragen auf Deutsch
dominika@budohurt.pl
+48 693 288 511