Od 15 lat dla Was
sklep internetowy budohurt24.pl
<< POPRZEDNIE
NASTĘPNE >>
Dryvit efekt przecieranej ściany
Drywit efekt postarzonej ściany
Toskania w Twoim domu.

Jeden z najsławniejszych regionów Włoch - Toskania - zasłużył sobie na sławę nie tylko dzięki wspaniałym winnicom, zachwycającym krajobrazom i znakomitym renesansowym malarzom. Słynie również z przepięknej architektury, która posłużyła za inspirację dla produktu Dryvit - Tuscan Glaze. Jest to bejca, która zastosowana na tynkach dodaje im szlachetnej patyny przywołując ciekawą rustykalną stylistykę. Może być stosowania na każdym rodzaju budynku, dostępna w dwunastu kolorach lub jako transparentna. Zastosowanie jej na podłożu o innej barwie pozwala na uzyskanie różnorodnych odcieni.

[czytaj więcej]

Efekt cegły klinkierowej przy zachowaniu umiarkowanych kosztów.

Dotychczas nie stworzono prostszego i szybszego sposobu na osiągnięcie wyglądu i zalet muru z cegły klinkierowej lub naturalnego kamienia. Ultra-Tex to gotowe do użycia masy tynkarskie pozwalające w prosty sposób uzyskać wygląd ściany identyczny z wyglądem ścian budowanych w sposób tradycyjny, tj. z cegły lub kamienia. Określony wygląd elewacji można uzyskać, posługując się odpowiednim szablonem. Ultra-Tex to doskonałe rozwiązanie dla nowych realizacji, jak również sposób na poprawę estetyki remontowanych budynków przy zachowaniu rozsądnych kosztów. System dzięki wszechstronności daje nieograniczone możliwości zarówno dla wnętrz jak i ścian zewnętrznych budynku.

[czytaj więcej]

tynk imitujący efekt cegły klinkierowej
efekt cegły klinkierowej
Kaby farby lazurujące
Kabe farby z efektem przezroczystości
Dekoracyjne farby lazurujące do wnętrz.

Farby dekoracyjne z efektem laserunku (przezroczystości) służą do wykonywania ozdobnych powłok wykończeniowych. Szczególnie są polecane do malowania powierzchni chropowatych, uwypuklając kolorem ich bogatą fakturę. Ze względu na różne faktury podłoża, kolory farby, techniki aplikacji oraz zastosowane narzędzia możliwe jest nieograniczone kształtowanie indywidualnego wystroju. Zastosowanie farby LAZUR W Farby KABE umożliwia wykonanie ozdobnych powłok z różnorodnymi efektami malarskimi inspirowanymi wyobraźnią i umiejętnościami dekoratora. Podłoże może być białe lub kolorowe - w tym przypadku uzyskujemy efekt wzajemnego przenikania koloru lazury i podłoża.

<< POPRZEDNIE
NASTĘPNE >>

Kontakt

BUDOHURT
Materiały Budowlane
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
budohurt@budohurt.pl

infolinia 801 011 101
tel. (32) 730 33 33
tel. (32) 209 04 57

Zapraszamy

pon. - pt. 6:30 - 18:00
sobota 7:00 - 13:00

Requests in English
Anfragen auf Deutsch
dominika@budohurt.pl
+48 693 288 511