Od 15 lat dla Was
sklep internetowy budohurt24.pl
Velux rolety RFL DKL i markizy MHL

Rolety okienne - o czym warto pamiętać przy zakupie?

Rolety zapewniają intymność domownikom i są elementem wystroju wnętrza. Jednak spełniają również bardzo istotną rolę praktyczną; w słoneczne lato chronią przed nadmiarem światła i ciepła, natomiast w zimie zapewniają dodatkową ochronę przed wychładzaniem. Gwarantują najlepszy komfort użytkowania poddasza i pełną kontrolę nad światłem i ciepłem. Poprzez swoje walory dekoracyjne nadają wnętrzom niepowtarzalny i nowoczesny charakter ponieważ produkowane są w bardzo wielu kolorach i wzorach, dlatego łatwo dopasować je do dowolnego wnętrza.

Akcesoria najlepiej dobierać do funkcji wnętrza oraz naszych indywidualnych potrzeb i upodobań estetycznych. Wśród akcesoriów największym powodzeniem cieszą się rolety dekoracyjne i zaciemniające na prowadnicach oraz markizy i rolety zewnętrzne. W ofercie producentów można też spotkać rolety plisowane i podwójnie plisowane działające w systemie bezkasetowym, gdzie operujemy górną lub dolną listwą rolety. Na uwagę zasługują rolety zasilanie bateriami słonecznymi, zarówno te wewnętrzne różnych typów, jak również markiza i roleta zewnętrzna. Są one niezwykle wygodne, gdyż nie wymagają zasilania, a można nimi operować za pomocą pilota. Zapobiegliwym polecić można już na etapie budowy domu doprowadzenie zasilania 220V w okolice okien. Koszty materiałów i robocizny są niskie, a umożliwi to w przyszłości zainstalowanie elektrycznych akcesoriów i rolet bez uszkodzenia wykończenia wnętrza.

Korzystanie z oryginalnych kompatybilnych do okien produktów gwarantuje ich długotrwałe i bezawaryjne działanie ponieważ są rozwiązaniem "szytym na miarę". Wszystkie wymiary rolet, markiz i żaluzji dostosowane są do wymiarów poszczególnych rozmiarów okien. Przy kupnie wystarczy podać typ i wielkość okna. Taką troską o klienta szczyci się od lat firma VELUX, ale do wysokich standardów starają się dążyć również inni markowi producenci okien.

Źródło: materiały prasowe firmy VELUX.

Kontakt

BUDOHURT
Materiały Budowlane
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
budohurt@budohurt.pl

infolinia 801 011 101
tel. (32) 730 33 33
tel. (32) 209 04 57

Zapraszamy

pon. - pt. 6:30 - 18:00
sobota 7:00 - 13:00

Requests in English
Anfragen auf Deutsch
dominika@budohurt.pl
+48 693 288 511