Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wełna dachowa

Odpowiednie ocieplenie poddasza pozwala na oszczędności związane ogrzewaniem poprzez minimalizowanie uciekania ciepła. Wełna mineralna zapewnia odpowiednią izolacje cieplną jak i akustyczną jest jednocześnie bardzo trwałym materiałem. W swojej ofercie posiaidamy zarówno wełny szklane jak i wełny skalne od renomowanych Producentów takich jak Rockwool, Isover oraz Climowool. 

Wełna jest sprzedawana tylko na pełne palety. 

* KF32 wełna mineralna Climowool 20cm lambda 032 paleta=43,2m2 * KF32 wełna mineralna Climowool 20cm lambda 032 paleta=43,2m2
Producent: Climowool
Cena:

70,60 zł

Cena netto: 57,40 zł

m2
zobacz więcej
* DF33 wełna mineralna Climowool 18cm lambda 033 paleta=72m2 * DF33 wełna mineralna Climowool 18cm lambda 033 paleta=72m2
Producent: Climowool
Cena:

53,47 zł

Cena netto: 43,47 zł

m2
zobacz więcej
* DF35 wełna mineralna Climowool 18cm lambda 035 paleta=86,4m2 * DF35 wełna mineralna Climowool 18cm lambda 035 paleta=86,4m2
Producent: Climowool
Cena:

41,07 zł

Cena netto: 33,39 zł

m2
zobacz więcej

  

 

Izolacje akustyczne i termiczne dachów skośnych

Ocieplanie wełną mineralną to najlepszy sposób na utrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczenia. Niski współczynnik przenikania ciepła to jednak nie wszystko. Wełna do ocieplenia dachu ma również doskonałe właściwości wpływające na akustykę i utrzymanie zdrowego mikroklimatu.

 

Dobrze ocieplone poddasze lub ocieplony dach płaski zapobiega ucieczce ciepła w okresach zimowych, jak również nagrzewaniu się pomieszczeń w okresie letnim. To przekłada się wprost na poprawę efektywności energetycznej całego budynku, a co za tym idzie na obniżenie rachunków za ogrzewanie i chłodzenie.

ROCKWOOL, Isover i Climowool oferują rozwiązania do izolacji dachów płaskich i ocieplenia dachów skośnych (poddaszy), w zależności od rozwiązań konstrukcyjnych czy wymagań budynku lub oczekiwań inwestora. Rozwiązania z wełny skalnej i szklanej stosowane są począwszy od konstrukcji dachów stalowych, betonowych czy trapezowych w dachach płaskich po izolację nakrokwiową czy między i pod krokwiami w poddaszach. Produkty są wykonane z najwyższej jakości wełny skalnej lub szklanej, aby zapewnić bezpieczeństwo nieruchomościom i komfort w pomieszczeniach.

 

Oprócz doskonałych właściwości termicznych, ognioodporności i właściwości akustycznych produkty z wełny umożliwiają projektowanie najbardziej wymyślnych rozwiązań zapewniających komfort i energooszczędność.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium