Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Styropian fasadowy grafitowy

Styropiany grafitowe zyskują na popularności jako nowoczesny i efektywny sposób ocieplania elewacji. Umożliwiają one wykonanie lepszej izolacji przy użyciu mniejszej ilości materiału niż w przypadku zastosowania styropianu białego.

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości szare styropiany fasadowe od uznanych producentów - Swisspor i Paneltech. Szeroki wybór produktów umożliwia znalezienie najkorzystniejszych dla siebie rozwiązań. Sprawdź, co mamy w ofercie i stwórz ciepły, komfortowy i energooszczędny dom.

 

 

  

Styropiany fasadowe grafitowe - czym są?

Podczas gdy w przypadku większości materiałów budowlanych ich kolor ma niewielkie znaczenie, w tym przypadku jest inaczej. Styropian grafitowy ma odmienne właściwości niż powszechnie stosowany styropian biały. Już na etapie produkcji styropianowi szaremu nadaje się inny skład. Dodaje się bowiem grafit do polistyrenu, by zwiekszyć współczynnik przewodzenia ciepła bez zwiększania gęstości.

Każdy centymetr ocieplenia niesie za sobą konsekwencje dla budynku i jego mieszkańców. W sytuacji, gdy wskazana jest jak najcieńsza warstwa izolacyjna przy zachowaniu wyśrubowanych norm w zakresie utrzymania ciepła, styropian szary jest najefektywniejszym rozwiązaniem.

Styropiany elewacyjne w ofercie Budohurt

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór styropianów grafitowych. Mamy produkty renomowanych firm:

  • Swisspor,
  • Paneltech.

Z opinii kupujących wynika, że są to niezawodne produkty, spełniające najwyższe normy i oczekiwania związane z zabezpieczeniem budynku przed utratą ciepła oraz gospodarką energetyczną.

Ponadto, możemy zaproponować styropian w grubości od 2 cm do 20 cm. Jeśli chodzi o współczynnik przewodzenia, możemy zaproponować styropiany:

  • 031,
  • 032,
  • 033.

Produkty prezentowane na stronie są dostępne w magazynie. Gwarantujemy szybką wysyłkę, co zapewnia ciągłość prac budowlanych.

Styropian szary - cena i czy warto do niego dopłacać?

Styropian biały ma nieco niższą cenę niż grafitowy, stąd też pojawia się wątpliwość, czy nadwyżka cenowa się opłaca. Okazuje się, że tak. Styropiany grafitowe są mądrą inwestycją. Dzieje się tak dlatego, że za pomocą cieńszej warstwy można uzyskać ten sam lub lepszy efekt izolacji fasady. Cena za styropian szary o mniejszej grubości może być porównywalna z ceną grubszego styropianu białego.

Ponadto, lepiej ocieplony dom to niższe rachunki za ogrzewanie. Nie mówiąc już o tym, że komfort przebywania w dobrze ocieplonych przestrzeniach mieszkalnych jest znacznie wyższy. Wydatek na izolację należy więc analizować w szerszym kontekście.

Nasz sklep oferuje liczne promocje oraz rabaty dla Klientów. W przypadku zapisania do newslettera można liczyć na zniżkę na zakupy. Warto zatem zamawiać w Budohurt, bo oferujemy dobry towar w niskiej cenie.

Styropiany fasadowe, elewacyjne - hurtownia budowlana budohurt.pl

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości branży budowlanej, oferujemy produkty spełniające najwyższe oczekiwania. Dostarczamy produkty, które przez lata nie zmieniają właściwości, przez co stanowią rozsądny wybór.

Zamów styropiany szare z dostawą pod wskazany adres. Zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz niski koszt dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium