CO81 płyn do iniekcji zawilgoconych murów 30 kg

Wysyłka w: 3 dni
Cena: 403,58 zł 403.58
Cena netto: 328,11 zł
ilość opak.
Zyskujesz 8 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Płyn do iniekcji

Płyn iniekcyjny do wykonywania wtórnych izolacji przeciwwilgociowych i wzmacniania podłoży wykonywanych na bazie zapraw cementowych

WŁAŚCIWOŚCI

  • głęboko penetrujący
  • hydrofobowy
  • zamykający kapilary
  • reaktywny
  • wzmacniający podłoże

CZYTAJ DALEJ

Służy do uszczelniania kapilar w murach betonowych, ceglanych, kamiennych oraz drobnych pęknięć o szerokości do 0,5mm. Może być wprowadzony ciśnieniowo, grawitacyjnie lub poprzez aplikacje pędzlem. Służy również do wzmacniania podłoży wykonanych na bazie zapraw cementowych. Zapobiega efektowi pylenia i wycierania się posadzek.

1. Wykonywanie iniekcji.

Płyn CO 81 uszczelnia kapilary w murach ceglanych i kamiennych oraz drobne pęknięcia o szerokości do 0,5 mm. Do wywierconych w murze otworów płyn może być wprowadzany pod ciśnieniem (metoda szczególnie zalecana, gdy mury są bardzo zawilgocone) lub grawitacyjnie (mury lekko wilgotne i wilgotne).

2. Uszczelnianie powierzchniowe i strukturalne.

CO 81 można stosować razem z zaprawą CR 65CR 90CR 166 na bardzo wilgotnych powierzchniach murów, tynków, gazobetonu, betonów (np. na połączeniu ściany z ławą fundamentową) w celu uzyskania suchego podłoża umożliwiającego użycie bitumicznych materiałów izolacyjnych Ceresit: CP 43, CP 44, CP 48, BT 18, BT 21. Płyn można nakładać na powierzchnie pionowe i poziome. Razem z zaprawą CR 65CR 90CR 166 może być on użyty do uszczelniania murów fundamentowych od strony piwnic oraz uszczelnień strukturalnych gazobetonu. Nie stosować na podłożach zawierających gips.

karta techniczna

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
HTML/JavaScript
Sklep internetowy Shoper.pl