CO81 płyn do iniekcji zawilgoconych murów 30 kg

Wysyłka w: 3 dni
Cena: 404,65 zł 404.65
Cena netto: 328,98 zł
ilość szt.
Zyskujesz 40 pkt [?]

Opis

Informacje o produkcie 

Płyn iniekcyjny do wykonywania wtórnych izolacji przeciwwilgociowych i wzmacniania podłoży wykonywanych na bazie zapraw cementowych 

 
Właściwości
  • głęboko penetrujący
  • hydrofobowy
  • zamykający kapilary
  • reaktywny
  • wzmacniający podłoże

 

Opis produktu

Służy do uszczelniania kapilar w murach betonowych, ceglanych, kamiennych oraz drobnych pęknięć o szerokości do 0,5mm. Może być wprowadzony ciśnieniowo, grawitacyjnie lub poprzez aplikacje pędzlem. Służy również do wzmacniania podłoży wykonanych na bazie zapraw cementowych. Zapobiega efektowi pylenia i wycierania się posadzek.

1. Wykonywanie iniekcji.

Płyn CO 81 uszczelnia kapilary w murach ceglanych i kamiennych oraz drobne pęknięcia o szerokości do 0,5 mm. Do wywierconych w murze otworów płyn może być wprowadzany pod ciśnieniem (metoda szczególnie zalecana, gdy mury są bardzo zawilgocone) lub grawitacyjnie (mury lekko wilgotne i wilgotne).

2. Uszczelnianie powierzchniowe i strukturalne.

CO 81 można stosować razem z zaprawą CR 65CR 90CR 166 na bardzo wilgotnych powierzchniach murów, tynków, gazobetonu, betonów (np. na połączeniu ściany z ławą fundamentową) w celu uzyskania suchego podłoża umożliwiającego użycie bitumicznych materiałów izolacyjnych Ceresit: CP 43, CP 44, CP 48, BT 18, BT 21. Płyn można nakładać na powierzchnie pionowe i poziome. Razem z zaprawą CR 65CR 90CR 166 może być on użyty do uszczelniania murów fundamentowych od strony piwnic oraz uszczelnień strukturalnych gazobetonu. Nie stosować na podłożach zawierających gips.

 

 
 

Dane techniczne

Producent Ceresit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
HTML/JavaScript
Sklep internetowy Shoper.pl